Producenci

Balony foliowe czy gumowe?

Wiele osób, które stoi przed wyzwaniem organizacji przyjęcia, zastanawia się nad odpowiednim doborem dekoracji. To one stanowią niewątpliwie o pięknym wystroju sali, a także są jednym z czynników pozwalających na stworzenie wspaniałej atmosfery. W gronie dekoracji, których nie może zabraknąć na każdym przyjęciu, są balony foliowe oraz gumowe . Oba wymienione rodzaje mają swoje wady i zalety i posiadają zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Dlatego podpowiadamy, które z nich są lepsze i które należy wybrać.

Balony gumowe, czyli prostota i łatwa dostępność

Coraz częściej można je znaleźć praktycznie w każdym osiedlowym sklepie czy też kiosku. Wykonane z lateksu dekoracje są z pewnością jednymi z najchętniej wybieranych akcesoriów do przystrojenia sali, w której odbywać się będzie przyjęcie. Balony gumowe wypełnione są powietrzem i mogą występować w różnych kolorach, wielkościach oraz kształtach począwszy od zwykłych okrągłych, skończywszy na podłużnych czy też egzemplarzach w kształcie serca. Dużą zaletą tych dekoracji jest ich prostota, gdyż wystarczą tak naprawdę „sprawne płuca”, by móc cieszyć się miłą dla oka ozdobą. Niemniej, by mogły one stanowić prawdziwe przystrojenie sali, powinno się sięgać po zestawy aniżeli pojedyncze sztuki ze względu na to, że nie unoszą się one w powietrzu i dopiero po połączeniu kilku egzemplarzy w jednym miejscu można dostrzec cały potencjał tych lateksowych dekoracji. Opisywane gumowe akcesoria dekoracyjne z pewnością jednak staną się wspaniałą formą rozrywki dla wszystkich dzieci.

Balony foliowe to efektywność połączona z efektownością

Z roku na rok zdobywają coraz większą popularność i nic w tym dziwnego, skoro stanowią wspaniałą formę dekoracji każdego przyjęcia. Dzięki nim bez problemu zorganizujesz tematyczne przyjęcie czy uświetnisz wyjątkową uroczystość. Tak jak ich gumowe odpowiedniki, występują w różnych kształtach czy wielkościach, jednak w przeciwieństwie do nich są znacznie wytrzymalsze i potrafią się unosić przez długi czas w powietrzu. To zasługa helu, którym są napełniane. Standardowo w pełni napełnione foliowe dekoracje mogą wytrzymać od 7 do 14 dni, ale w zależności od kształtu może to być nawet okres 30 dni.

Balony gumowe czy foliowe - które wybrać?

Niewątpliwie każda z dekoracji ma swoje wady i zalety i biorąc pod uwagę okoliczności, można zdecydować się na jeden z wymienionych wariantów. Niemniej, zdecydowanie lepszym pomysłem wydaje się być połączenie obu rodzajów, gdyż sala wystrojona zarówno balonami gumowymi, jak i foliowymi będzie prezentować się wspaniale oraz przede wszystkim różnorodnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl