Producenci
Promocje
Wiatrak Ogrodowy materiałowy 84082
Wiatrak Ogrodowy materiałowy 84082
2,50 zł 1,75 zł
szt.
Wiatrak Ogrodowy materiałowy 81053
Wiatrak Ogrodowy materiałowy 81053
1,82 zł 1,00 zł
szt.
Balon foliowy na hel Wróżka
Balon foliowy na hel Wróżka
6,15 zł 5,00 zł
szt.
Jak używać butli z helem? - napełnianie balonów

Butla z helem

Jeżeli chcesz zadbać o odpowiedni klimat organizowanej przez siebie imprezy, to nie powinno na niej zabraknąć balonów. Nie ma tak naprawdę znaczenia czy jest to przyjęcie wyprawiane z okazji karnawału, czy też zwykła „posiadówka”. Te akcesoria za każdym razem nadadzą wydarzeniu wyjątkowej oprawy i wprawią zaproszonych gości w świetny nastrój. Najczęstszym problemem pojawiającym się podczas korzystania z tych ponadczasowych dekoracji jest z pewnością ich nadmuchiwanie, gdyż nawet napełnienie kilku sztuk niektórym osobom potrafi zająć długi okres czasu. Z tego względu butla z helem wydaje się być idealnym rozwiązaniem, bowiem znacznie przyspieszy wykonywanie tej czynności, a poza tym znacznie ją ułatwi.

Jak używać butli z helem, by uzyskać możliwie jak najlepszy efekt?

Przede wszystkim trzeba mierzyć siły na zamiary, czyli zastanowić się nad tym, jaka ilość balonów będzie Ci potrzebna do przystrojenia pomieszczenia, w którym chcesz zorganizować przyjęcie. Gdy ustalisz wszystkie szczegóły z tym związane, pozostaje Ci jedynie wyposażenie się w butlę z helem. Najbardziej standardowym rozmiarem jest ta o pojemności 0,25 m3, która wystarcza na napełnienie 30 balonów o wielkości ok. 23-25 cm. Dzięki dołączonemu do zestawu mini reduktorowi pompowanie „dmuchańców” jest niezwykle proste, a także niemal natychmiastowe. Warto również zaznaczyć, że jednorazowe butle z helem są specjalnie zabezpieczone plombą, dzięki czemu zyskuje się pewność tego, że nikt uprzednio z nich nie korzystał.

Różna pojemność na różne okazje

W zależności od tego, jak duże pomieszczenie chce się przystroić, można zdecydować się na butlę z helem o mniejszej lub większej pojemności. Jak już wspomnieliśmy, najbardziej standardowy rozmiar to 0,25 m3, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z produktu o większej wielkości np. 0,42 m3. W takim przypadku nie trzeba martwić się, że zabraknie napełniacza, a odpowiednia ilość dekoracji zostanie wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem. To znakomite rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy chcemy uświetnić ważne wydarzenie i sprawić, że będzie ono miało niezapomniany charakter.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl