Producenci
Jak używać butli z helem? - napełnianie balonów

Butla z helem

Jeżeli chcesz zadbać o odpowiedni klimat organizowanej przez siebie imprezy, to nie powinno na niej zabraknąć balonów. Nie ma tak naprawdę znaczenia czy jest to przyjęcie wyprawiane z okazji karnawału, czy też zwykła „posiadówka”. Te akcesoria za każdym razem nadadzą wydarzeniu wyjątkowej oprawy i wprawią zaproszonych gości w świetny nastrój. Najczęstszym problemem pojawiającym się podczas korzystania z tych ponadczasowych dekoracji jest z pewnością ich nadmuchiwanie, gdyż nawet napełnienie kilku sztuk niektórym osobom potrafi zająć długi okres czasu. Z tego względu butla z helem wydaje się być idealnym rozwiązaniem, bowiem znacznie przyspieszy wykonywanie tej czynności, a poza tym znacznie ją ułatwi.

Jak używać butli z helem, by uzyskać możliwie jak najlepszy efekt?

Przede wszystkim trzeba mierzyć siły na zamiary, czyli zastanowić się nad tym, jaka ilość balonów będzie Ci potrzebna do przystrojenia pomieszczenia, w którym chcesz zorganizować przyjęcie. Gdy ustalisz wszystkie szczegóły z tym związane, pozostaje Ci jedynie wyposażenie się w butlę z helem. Najbardziej standardowym rozmiarem jest ta o pojemności 0,25 m3, która wystarcza na napełnienie 30 balonów o wielkości ok. 23-25 cm. Dzięki dołączonemu do zestawu mini reduktorowi pompowanie „dmuchańców” jest niezwykle proste, a także niemal natychmiastowe. Warto również zaznaczyć, że jednorazowe butle z helem są specjalnie zabezpieczone plombą, dzięki czemu zyskuje się pewność tego, że nikt uprzednio z nich nie korzystał.

Różna pojemność na różne okazje

W zależności od tego, jak duże pomieszczenie chce się przystroić, można zdecydować się na butlę z helem o mniejszej lub większej pojemności. Jak już wspomnieliśmy, najbardziej standardowy rozmiar to 0,25 m3, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z produktu o większej wielkości np. 0,42 m3. W takim przypadku nie trzeba martwić się, że zabraknie napełniacza, a odpowiednia ilość dekoracji zostanie wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem. To znakomite rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy chcemy uświetnić ważne wydarzenie i sprawić, że będzie ono miało niezapomniany charakter.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl