Producenci

Jak używać butli z helem? - napełnianie balonów

Jak używać butli z helem? Napełnianie balonów

Jeżeli chcesz zadbać o odpowiedni klimat organizowanej przez siebie imprezy, to nie powinno na niej zabraknąć balonów. Nie ma tak naprawdę znaczenia czy jest to przyjęcie wyprawiane z okazji karnawału, czy też zwykła „posiadówka”. Te akcesoria za każdym razem nadadzą wydarzeniu wyjątkowej oprawy i wprawią zaproszonych gości w świetny nastrój. Najczęstszym problemem pojawiającym się podczas korzystania z tych ponadczasowych dekoracji jest z pewnością ich nadmuchiwanie, gdyż nawet napełnienie kilku sztuk niektórym osobom potrafi zająć długi okres czasu. Z tego względu butla z helem wydaje się być idealnym rozwiązaniem, bowiem znacznie przyspieszy wykonywanie tej czynności, a poza tym znacznie ją ułatwi. Jak używać butli z helem? Jak napompować balony tym szlachetnym gazem? Aby się dowiedzieć, warto czytać dalej!

Jak używać butli z helem, by uzyskać możliwie jak najlepszy efekt?Przede wszystkim trzeba mierzyć siły na zamiary, czyli zastanowić się nad tym, jaka ilość balonów będzie Ci potrzebna do przystrojenia pomieszczenia, w którym chcesz zorganizować przyjęcie. Gdy ustalisz wszystkie szczegóły z tym związane, pozostaje Ci jedynie wyposażenie się w butlę z helem. Najbardziej standardowym rozmiarem jest ta o pojemności 0,25 m3, która wystarcza na napełnienie 30 balonów o wielkości ok. 23-25 cm. Dzięki dołączonemu do zestawu mini reduktorowi pompowanie „dmuchańców” jest niezwykle proste, a także niemal natychmiastowe. Warto również zaznaczyć, że jednorazowe butle z helem są specjalnie zabezpieczone plombą, dzięki czemu zyskuje się pewność tego, że nikt uprzednio z nich nie korzystał.

Różna pojemność na różne okazjeW zależności od tego, jak duże pomieszczenie chce się przystroić, można zdecydować się na butlę z helem o mniejszej lub większej pojemności. Jak już wspomnieliśmy, najbardziej standardowy rozmiar to mała butla z helem 0,25 m3, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z produktu o większej wielkości np. 0,42 m3. W takim przypadku nie trzeba martwić się, że zabraknie napełniacza, a odpowiednia ilość dekoracji zostanie wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem. To znakomite rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy chcemy uświetnić ważne wydarzenie i sprawić, że będzie ono miało niezapomniany charakter.

Jak napełnić balony helem? Krok po kroku

Cały proces jest bardzo prosty i zazwyczaj przebiega intuicyjnie. Spieszymy jednak z dokładnym wyjaśnieniem osobom, które lubią znać każdy etap wykonywanej czynności. Napełnianie balonów helem należy rozpocząć od wyjęcia butli z opakowania, ustawienia jej na stabilnym podłożu i zdjęcia plomby zabezpieczającej. Następnie trzeba nałożyć balony i odkręcić zawór. Mini reduktor, w który wyposażone są butle helowe, zapewni adekwatne ciśnienie gazu przepływającego z butli do balona. Dzięki temu szybko, sprawnie i – co najważniejsze – bezpiecznie napełnisz tyle balonów, ile potrzebujesz. Ze względu na to, że cały proces nie trwa długo, możesz zostawić napełnianie balonów niemal na ostatnią chwilę i zacząć robić to przed przyjściem gości. Z pewnością będą zachwyceni możliwością doskonałej zabawy w towarzystwie powiewających, kolorowych ozdób. Aby dokładnie wiedzieć, jak napełnić balony helem w optymalny sposób, warto nabyć odrobinę wprawy. Gwarantujemy, że zyskasz ją już po napompowaniu kilku sztuk!

Gotowe zestawy ułatwiające stworzenie aranżacji z balonów


Dostosowanie pojemności butli na hel, która będzie adekwatna do liczby balonów mających tworzyć dekorację, może przysporzyć nieco trudności. Wiedząc już, jak pompować balony na hel, warto również dopasować ich liczbę do potrzeb. Aby maksymalnie ułatwić to zadanie i uczynić prace aranżacyjne jak najbardziej przyjemnymi, można skorzystać z gotowych zestawów zawierających butlę z helem, odpowiadającą jej objętości liczbę kolorowych balonów oraz ozdobną wstążkę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zabraknie Ci ani tego szlachetnego gazu, ani baloników. Za pomocą wstążki możesz wykonać dowolną instalację, która znajdzie się w centralnym punkcie imprezowej przestrzeni, udekorować drzwi wejściowe lub oznaczyć krzesło najważniejszej w danym dniu osoby, np. solenizanta. Możliwości tworzenia przepięknych dekoracji jest tyle, ile pomysłów!
Warto zrealizować swoje pomysły i stworzyć niepowtarzalną dekorację, która uświetni każdą imprezę i wprawi gości w szampański nastrój!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl