Producenci

Dlaczego warto skorzystać z balonów z helem?

Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych większości wydarzeń towarzyskich oraz różnego rodzaju imprez są niewątpliwie balony z helem. Można je wykorzystać niemal w każdych okolicznościach, co z pewnością przekłada się na ich dużą popularność. Spotkamy je więc zarówno na przyjęciach weselnych, urodzinowych, jak i rocznicowych, gdzie będą zdobić wystrój ogrodu, sali bankietowej czy też innego pomieszczenia. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, kiedy warto skorzystać z balonów z helem, by uzyskać jak najlepszy efekt?

Dlaczego balony napełniane helem są lepszym rozwiązaniem niż ich odpowiedniki dmuchane powietrzem?

Najczęściej na różnego rodzaju przyjęciach możemy spotkać elementy dekoracyjne napełniane powietrzem, gdyż wiele osób uważa, że tak jest po prostu prościej. Nic bardziej mylnego, gdyż balony dmuchane w ten sposób następnie należy dokładnie przywiązać w celu przyozdobienia sali, bowiem będą one samoistnie opadać na ziemię. Hel natomiast sprawi, że będą one unosić się w powietrzu, a do uświetnienia wyjątkowej okazji wystarczy tak naprawdę jedna wstążka. Nie ma bowiem potrzeby mocowania ich do drzwi czy innych elementów. Natomiast jeżeli obawiasz się, skąd wziąć ten gaz szlachetny to jest on ogólnodostępny. Jedna butla wystarczy na napełnienie kilkudziesięciu „dmuchańców”, a więc na przyozdobienie kilku lub jednej bardzo dużej imprezy, w zależności od ilości wykorzystanych ozdób.

Kolorowe balony z helem stworzą prawdziwy raj dla dzieci

Opisywane elementy dekoracyjne są tak naprawdę idealne, by uświetnić każdą okazję niezależnie od tego czy jest to impreza urodzinowa czy też przyjęcie weselne. Niemniej największą radość sprawiają one dzieciom, gdyż zapewniają im rozrywkę na długie godziny. Różnorodność kształtów, kolorów czy też tworzywa, z którego zostały wykonane, są ich głównym atutem. Dzięki tym elementom dekoracyjnym możesz przenieść swoją pociechę w świat baśni i bajek, a także wykreować rzeczywistość, w której poczuje się jak w domu. Korzystając z balonów z helem, sprawisz, że przeniesiesz jego ulubionego bohatera z krainy dziecięcych fantazji wprost do jego ręki i zapewnisz mu mnóstwo niesamowitych przygód.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą balonów foliowych i gumowych do napełnienia helem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl